Exkluzívna spolupráca s interiérovým štúdiom CYMORKA interior design

19.01.2022

"Vážení klienti, dlhšie avizovaná spolupráca s našimi priateľmi v štúdiu CYMORKA sa stala skutočnosťou a radi Vám ponúkneme ich služby pri dotvorení interiéru v Lintavách."

Krátke predstavenie spoločnosti:

Spoločnosť CYMORKA interior design sa zaoberá návrhom, dodávkou a realizáciou interiérov na klúč. Ponúknu Vám z „jednej ruky a pod jednou strechou“ vyriešenie celého interiéru Vášho nového domova bez toho, aby ste strácali čas chodením a navštevovaním množstva štúdií, obchodov a nákupných centier. Dlhoročné skúsenosti so zariaďovaním interiérov, stovky zrealizovaných interiérov na kľúč, tím edukovaných a skúsených kolegov, nespočetné skúsenosti s realizáciou interiéru od A po Z.

Je nám cťou, keď sa na nich obrátite s požiadavkou navrhnúť a zariadiť váš nový domov v Lintavách, miesto v ktorom strávite čas s tými najdôležitejšími, s vašou rodinou. Zakaždým je to nová výzva, veď každý interiér je jedinečný a špecifický. Ich úlohou je pochopiť vaše potreby a pretransformovať ich do jedinečných dispozičných riešení a kreatívnych vizualizácií, výberu tých správnych materiálov a farieb, ktoré sú vám blízke. Množstvo dialógov, kladenie správnych otázok a pozorné počúvanie to je cesta, ktorej cieľom je vaša spokojnosť a radosť z nového domova. Ich snahou a najväčšou  odmenou je vytvoriť interiér, do ktorého sa budete vždy radi vracať.

CYMORKA interior design

Benefity pre našich klientov v LINTAVÁCH:

  1. 10% zľavu na dodávku kuchynských spotrebičov
  2. 10% zľavu na dodávku kuchyne
  3. 10% zľavu na dodávku nábytku
  4. 10% zľavu na dodávku podláh
  5. 10% zľavu na dodávku dekorácií, závesov, tapiet, tienacej techniky
  6. 10% zľavu na dodávku svietidiel
  7. 10% zľavu na návrh interiéru
  8. prvá konzultácia interiéru grátis

Kontakty:

www.cymorka.sk a www.kuchynecymorka.sk .

+421 948 955944
+421 904 675007
info@cymorka.sk

 

 

Galéria