O projekte

Projekt Lintavy je pre ľudí, ktorí túžia žiť v blízkosti mesta a zároveň chcú tráviť voľný čas v prírode. Lintavy ponúkajú moderné rodinné domy spĺňajúce všetky nízkoenergetické štandardy, umiestnené vo veľmi atraktívnej lokalite mesta Stupava. Všade blízko a pod lesom. Bývanie na tomto mieste ocenia najmä mladé rodiny.  

Súkromie s úžasným výhľadom

Na osemnástich pozemkoch o výmere 452 m2 do 611 m2 vyrastú samostatne stojace rodinné domy v troch prevedeniach. V Lintavách bude mať každá rodina dostatok súkromia, pretože všetky projekty domov sú navrhnuté v tvare „L“. Takáto dispozícia zabezpečuje dostatok súkromia od susedov a zároveň umožňuje nádherný výhľad na mesto a planinu. Stavby budú inšpirované jedinečnou architektúrou okolia a so svojimi sedlovými strechami dokonale zapadnú do rázu regiónu.

Pokojné bývanie v prírode

Možnosť vypnúť, športovať alebo stráviť kvalitný čas doma a na okolí. To je jedna z hlavných myšlienok Lintáv. Pozemky domov sú umiestnené pod terasami bývalých vinohradov. V jednej z posledných lokalít Stupavy povolenej územným plánom, ktorá budúcim obyvateľom zabezpečí pokoj a harmóniu s prírodou. To, že mesto Stupava poskytuje vynikajúcu občiansku vybavenosť a dostupnosť, je samozrejmosťou.

APEX A - Garancia top projektov

Projekt Lintavy je výnimočný aj tým, že je navrhnutý architektmi z ateliéru APEX A. Tím APEX A vložil do projektu kúsok seba. S návrhom jednotlivých domov a ich dispozícií sa vyhrali tak, akoby plánovali bývanie pre svoje rodiny. Neostali však len pri architekúre a pustili sa aj do samotného developingu. Takýto prístup zaručuje, že budete vedieť o každom jednom detaile domu, ktorý vám predstaví samotný architekt.

Prídite zažiť Lintavy 

Najlepšie je lokalitu a jej nádherné okolie vidieť a precítiť na základe osobnej prehliadky. Dohodnite si stretnutie. 

Galéria