Lokalita

Projekt Lintavy je situovaný v blízkosti prírody, no stále kúsok od mesta. Pozemky sa nachádzajú priamo pod lesom, na mieste bývalých terasovito osadených vinohradov. Z pozemku budete mať nezameniteľný výhľad na Stupavu, planinu až po rakúske Alpy. Ide zároveň o jednu z posledných lokalít pod záhradami, ktorú povoľuje územný plán.

 

Občianska vybavenosť „na skok“

Lokalita predstavuje dokonalé miesto pre kľudné bývanie v širšom centre mesta. Mesto Stupava zaručuje dostatočný komfort poskytovaním štandardných služieb ako je zdravotná starostlivosť, gastro prevádzky, obchodné služby, kultúrne, spoločenské, ale aj športovo rekreačné vyžitie. Blízko projektu Lintavy sa nachádza základná škola a v krátkej dobe plánuje mesto rozbehnúť aj výstavbu materskej škôlky. Ideálne bývanie pre mladé rodiny s deťmi, ktoré nebude nutné voziť ďaleko.

Prvé mesto za Bratislavou

Výhodou lokality je aj vzdialenosť od hlavného mesta. Bývanie v Stupave, prvom väčšom meste za Bratislavou, zaručuje dostupnosť do kancelárie v krátkom čase. Keďže Stupava je dopravným uzlom Záhoria, mesto zabezpečuje všetky druhy dopravy v okolí.

Doprajte si

Vynikajúca poloha, prírodné a kultúrne bohatstvo v okolí robia Stupavu jedným z najnavštevovanejších miest na Záhorí. Množstvo prírodných rezervácií, hradov, cyklotrás a turistických chodníkov lákajú mnohých na víkendový „únik“ z mesta. Prečo nemať túto oázu pokoja rovno za domom? Neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie.

Odkaz na google mapy, kde Lintavy nájdete: 48°16'02.2"N 17°02'30.9"E – Mapy Google

Galéria