Jar 2023 na Lintavách v znamení dokončenia 2.etapy výstavby

24.05.2023

Po dlhšej dobe, v ktorej sme však vôbec nezaháľali, Vám prinášame pár zaujímavých noviniek z Lintáv. Výstavba domov prebieha prakticky neustále, okrem menšej technologickej prestávky na prelome rokov.

Do piatich skolaudovaných domov sa nasťahovali prvé rodinky a zabývavajú sa :-). Dúfame že sú spokojní a budeme veriť že aj s istou dávkou trpezlivosti, keďže ešte tento rok na našej Vinohradskej ulici prebieha stavebný ruch.

Druhú etapu v týchto týždňoch stavebne finišujeme a prebieha aj kolaudácia domov číslo 4,5,6, 12,13 a 14.

Aktívne pracujeme na stavebných prácach poslednej tretej etapy rodinných domov, ktoré plánujeme dokončiť v rámci tohto aktuálneho roka. Optimálne ich chceme aj kolaudovať, tak aby sa budúci záujemcovia mohli tešiť na svoje domy v pomerne skorej dobe :-). Pre potenciálnych záujemcov budeme postupne zverejňovať v nasledujúcich týždňoch zopár benefitov.

K dispozícii su ešte stále zostávajúce domy číslo 7,8,15,17 a 18.

V mesiaci máj budeme mať dokončené hrubé stavby, objednané máme okná, tak aby sme mohli v lete pripraviť interiéry a na jeseň zateplovať a finišovať exteriéry.

Ak by ste sa o našich domčekoch chceli dozvedieť viac, sme Vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 905 238 112. Ak vám vyhovuje mailový kontakt, píšte nám na info@lintavy.sk. Ideálne je však našu ponuku vidieť a dohodnúť si obhliadku priamo na mieste. Rozhodne Vás očarí naša architektúra, prostredie a výhľady. Nehovoriac o ďalších výhodách bývania v Lintavách.

Galéria