Aktuálny priebeh výstavby vo fotografiách - máj 2023

30.05.2023

V tomto na text krátkom, ale obrázkovo bohatom článočku Vám prinášame terajší stav našich rodinných domov v Lintavách.

V domoch č. 1,2 a 3 už pulzuje rodinný život nových majiteľov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domy č.10 a 11 na južnej strane ulice si už takisto užívajú noví majitelia a vychutnávajú si takmer celý deň slnko v záhradnej časti pozemku.

 

Každý rodinný dom má od nás v štandarde prevedenia takýto dizajnový domček na smetné nádoby - kombinácia dreva a cetris dosky v betónovom "looku".

 

Na dome č. 12 finišujeme s vonkajšími úpravami. Dokončuje sa schodisko a parkovacia plocha. Prvý z rady južných domov je kvôli svahovitosti zóny posadený vyššie v porovnaní s cestou a prístup do domu bude cez pár stupňov vonkajšieho schodiska. Dom sa tak ukáže vo svojej celej kráse :-).

 

Dom č. 6 na ľavej strane ulice vyniká (ako pár ďalších) zaujímavým riešením pochôdznej terasy nad obývačkou, ktorá je sprístupnená z podkrovia. Budúci majiteľ si tak môže vychutnať nádherný  panoramatický výhľad na široké okolie Stupavy. Aj tu sme dokázali, že vieme reflektovať na individuálne požiadavky zákazníkov a architektonicky sme si poradili aj s takouto výzvou.

 

Pohľad zhora ulice na naše dokončené domy a zapadajúce slniečko nad Lintavami.

 

Krásny záber z vtáčej perspektívy, z ktorého môžete navnímať, ako architektúra našich domov dokáže zjednotiť ulicu a vsadiť jej jednotný ráz.

 

Galéria