Leto a jeseň 2023 v Lintavách

15.11.2023

Vážení klienti a potenciálni kupujúci,

po krátkej prestávke, ktorá sa vyznačovala intenzívnym úsilím a dôkladným nasadením, sme radi, že sa s vami môžeme podeliť o dôležité novinky.

Počas rušných letných mesiacov dosiahlo naše stavebné úsilie významný míľnik. Všetky rodinné domy v druhej etape výstavby (jednotky 4, 5, 6, 12, 13 a 14) boli úspešne dokončené. Tieto nehnuteľnosti boli oficiálne odovzdané majiteľom, pričom niektoré z nich sú už zabývané. Ulica prekypuje životom, pretože noví obyvatelia zažívajú radosti svojich nových domovov, ktoré sprevádzajú len drobné starosti.

Pri prechode do jesenného obdobia sme sa naďalej sústredili na postup v ďalších etapách výstavby. Projekt Lintavy sa postupne blíži do svojej záverečnej fázy. Dom č. 9 z tretej etapy výstavby už bol skolaudovaný a čoskoro bude odovzdaný svojmu budúcemu majiteľovi. Okrem toho sme v najbližších týždňoch pripravení dokončiť a skolaudovať domy č. 7, 8, 15 a 16. Vyvrcholenie príde začiatkom jari 2024, kedy budú dokončené posledné dva domy č. 17 a 18, ktoré už netrpezlivo čakajú na nových majiteľov.

Pre tých, ktorí uvažujú o nehnuteľnostiach z poslednej tretej etapy, s potešením zdôrazňujeme výraznú výhodu: úchvatný panoramatický výhľad na Stupavu a jej rozsiahle okolie. Tieto rodinné domy sú umiestnené na najvyššom bode ulice a ponúkajú malebnú scenériu, ktorú si najlepšie vychutnáte z terás a záhrad.

V záujme zefektívnenia zážitku našich budúcich klientov sa zaväzujeme predstaviť tieto nehnuteľnosti v kompletne dokončenom stave, pri dodržaní dôkladných štandardov uvedených v štandarde domu Lintavy. Naším cieľom je zabezpečiť rýchly prechod do vlastníctva domu po splnení všetkých formalít a uzatvorení zmlúv.

Priatelia, vidíme sa v Lintavách, neváhajte si u nás v prípade záujmu dohodnúť obhliadku vzorovo dokončených domov.

 

Galéria