Hypotéka v Lintavách cez nášho špecialistu

06.12.2023

Pre všetkých našich potenciálnych klientov ponúkame profesionálne služby v oblasti úverov:

Naša hypotekárna špecialistka Ing. Eva Špaňová Vám ponúka BEZPLATNÚ možnosť odbremeniť Vás od starostí počas celého procesu riešenia hypotéky. Na začiatku si s Vami preberie možnosti financovania a taktiež porovnanie jednotlivých bánk.

Následne Vás bude sprevádzať počas procesu schvaľovania úveru. V tomto kroku je dôležitý výber čo najskúsenejšieho špecialistu v banke, dôkladne pripravená kompletná dokumentácia ako aj vopred odkonzultované možnosti.

Po schválení úveru s Vami skontroluje úverové zmluvy, aby Vás pri čerpaní hypotéky nezastihli nečakané prekvapenia.

Pri čerpaní zabezpečí úkony na katastri ako aj vybavenie poistenia domu a jeho vinkulácie, ktoré sú jednou z podmienok čerpania Vašej budúcej hypotéky.

Účelom našej spolupráce s hypotekárnou špecialistkou je, aby ste pri sebe mali skúseného odborníka v oblasti hypoték, na ktorého sa budete môcť kedykoľvek obrátiť a ktorý Vás odbremení od množstva úkonov, tiež Vám ušetrí čas a starosti. Pani Eva Špaňová je hypotekárnym špecialistom od roku 2005.

 

Eva Špaňová
Hypotekárny špecialista

BROKER SERVICE GROUP Slovakia a.s.
Jarabinková 2C
821 09 Bratislava

mobil: +421 903 186 631
mail: 
espanova@bsg.sk

Ako bonus novým klientom zmluvne zagarantujeme úspešné vybavenie úveru cez hypotekárnu špecialistku, Ing Evu Špaňovú. V opačnom prípade vraciame klientom celý rezervačný poplatok.

V praxi to vyzerá tak, že s nami uzavriete Rezervačnú zmluvu na dobu 2 mesiacov, ktorá Vám poskytuje výhradné právo na uzavretie Kúpnej zmluvy.

Počas tejto doby máte dostatočný časový priestor na zabezpečenie financovania predmetu kúpy.  V prípade, že v tejto lehote nedôjde k uzavretiu kúpnej zmluvy zo strany Záujemcu, rezervačný poplatok v sume 10.000,- Eur prepadne v prospech našej spoločnosti.

Toto riziko však vieme takmer úplne eliminovať práve vyššie uvedenou ponukou. Prípadné vybavenie hypotekárneho úveru, ktoré môže byťv súčasnej dobe náročné, tak necháte na nás.

Galéria