Stavebné povolenie pre 18 RD

16.12.2020

"Proces vydania stavebného povolenia prebieha."

Ďalším krokom k úspešnému zrealizovaniu nášho projektu bolo predloženie žiadosti o vydanie stavebného povolenia na výstavbu samostatne stojacích rodinných domov TYP I, TYP II a TYP III. 

Popis jednotlivých typov:

TYP I: Stavebné objekty SO 01, SO 02, SO 03, SO 04, SO 05, SO 06, SO 07, SO 08, SO 09 Rodinný dom je určený na bývanie štvor- až päťčlennej rodiny. Prístreškom prekrytý vstup do domu je navrhnutý na bočnej fasáde cez zádverie, z ktorého sa vchádza do domu. Do dennej časti domu s otvorenou dispozíciou, tvorenej kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou. Nočná časť je čiastočne oddelená chodbou, z ktorej je prístupná spálňa, izba, WC, technická miestnosť a kúpeľňa. V podkroví sa nachádza dvojica izieb s kúpeľňou.

TYP II a TYP III: Stavebné objekty SO 10, SO 11, SO 12, SO 13, SO 14, SO 15, SO 16, SO 17 a SO 18 Rodinný dom je určený na bývanie štvor- až päťčlennej rodiny. Prístreškom prekrytý vstup do domu je navrhnutý na bočnej fasáde cez zádverie, z ktorého sa vchádza do domu. Do dennej časti domu s otvorenou dispozíciou, tvorenej kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou. Nočná časť je čiastočne oddelená chodbou, z ktorej je prístupná spálňa, izba a kúpeľňa. Šatník a technická miestnosť sú prístupné zo zádveria. V podkroví sa nachádza dvojica izieb s kúpeľňou

Galéria