Jeseň v Lintavách v znamení kolaudácie prvej etapy- november 2022

23.11.2022

Kedže sme už v hlbokej jeseni, prinášame Vám aktuálne dianie v Lintavách.  Úspešne a pomerne hladučko sa nám podarilo skolaudovať prvých 5 dokončených rodinných domov a oplotení. S budúcimi majitelmi doťahujeme administratívne úkony, aby sa mohli v krátkej dobe presťahovať.

Samozrejme intenzívne v rámci možností a čo nám dovolí počasie, prebieha aj realizácia ďalších domov. Zakrývame strechy postupne na všetkých šiestich z druhej  etapy predaja, ktoré majú svojich budúcich majiteľov...a chápeme ich, sú už nedočkaví :-). Postupne sa doťahujú rozvody elektroinštalácie, vody a kanalizácie a túžobne očakávame montáž vonkajších okien a dverí od Kalypsákov (www.matporiadneokno.sk), aby sme sa mohli ešte pred sviatkami pustiť do interiérových prác. Čaká nás realizácia omietok, podlahového vykurovania a následne poterov v domoch č. 6,5,12,13,14 a postupne aj ostatných.

Nezaháľame ani pri realizácii oporných múrov, ktoré sú v druhej etape veľmi dôležitou časťou realizácie projektu a oddelia, vyrovnajú a predovšetkým staticky spevnia jednotlivé pozemky.

V týchto týždňoch prebieha aj realizácia základových dosiek na 7 domoch 3. etapy, ktorá je už niekoľko týždňov v predaji, aktuálnu ponuku a obsadenosť si môžte pozrieť na https://www.lintavy.sk/ponuka-byvania.

Murovacie práce začnú ešte tento rok, aby sme mohli aj poslednú 3.etapu Lintáv ukončiť podľa predbežného harmonogramu na jeseň toho roku budúceho :-)-

Rezervované máme momentálne už dva domy, v ponuke je posledných päť domčekov, tak ak by ste mali záujem o obhliadku alebo len o podrobné informácie, pokojne sa nám ozvite.

Galéria